Álláskeresőknek

EseményHelyszínIdőpont

A CLAAS nemzetközi szinten kiváló lehetőséget kínál a jövő vezetőinek. Mesterszakos végzős, illetve pályakezdő, angolul-németül tárgyalóképes fiatalokat vár a nemzetközi trainee program, mely során a fiatal szakemberek a vállalatcsoport különböző gyáraiban 3-4 hónapos projektek keretében megismerik a Csoport működését. A program összesen 18 hónapos, mely a különböző osztályok, a kulturális különbségek megismerését is jelenti, hiszen az új munkatársnak lehetősége van Németország mellett eljutni akár Indiába, Oroszországba, Franciaországba, Kínába, de akár az USA-ba is.

Elvárásaink:

  • pályakezdő, egyetemi végzettségű gépészmérnök vagy közgazdász;
  • utolsó éves MsC-s gépészmérnök vagy közgazdász hallgató;
  • kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás.

Feladatok:

  • A trainee a 18 hónapos program során végigjárja és megismeri a különböző osztályokat a vállalati folyamatok minél eredményesebb elsajátítása érdekében;
  • A trainee az adott területi vezetők mellett, a különböző projektfeladatokon keresztül sajátítja el a területspecifikus ismereteket.

Amit kínálunk Önnek:

  • teljesítményarányos jövedelem;
  • folyamatos szakmai és nyelvi tréningek belföldön és külföldön;
  • hosszú távú perspektíva;
  • magas színvonalú technikai háttér.

Tájékoztató az álláskeresők adatainak kezeléséről